BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Hasičská fontána Praha 2018 – největší vodní světelná show v historii Prahy

18. 5. 2018 | Začátkem června se do Prahy sjede více než 1 000 hasičů ze všech krajů České republiky, aby zde vzdali poctu československému státu a na motivy symfonické básně Vltava z cyklu Má vlast společně vytvořili největší hasičskou vodní fontánu na světě.

Středočeští hasiči převzali nové technické kontejnery

18. 5. 2018 | V pondělí 14. května 2018 v dopoledních hodinách převzali zástupci stanic Mladá Boleslav, Kutná Hora a Říčany nové technické kontejnery.

Investiční dotace pro jednotky SDH obcí na rok 2019

17. 5. 2018 | Ministerstvo vnitra – generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky vyhlásilo výzvu pro podání žádostí o dotace obcím v rámci programu „Účelové investiční dotace pro jednotky SDH obcí“ na rok 2019 určené na stavbu či rekonstrukci požární zbrojnice, pořízení nového dopravního automobilu či pořízení nebo rekonstrukci cisternové automobilové stříkačky.

Tři metry k životu – nový klip videoprojektu OČMU

16. 5. 2018 | Realizační tým videoprojektu OČMU (Ochrana člověka za běžných rizik a mimořádných událostí) připravil nový klip v rámci kampaně HZS Středočeského kraje zaměřené na průjezdnost komunikací ve městech a na sídlištích. Smyslem je upozornit řidiče, že i jediné špatně zaparkované auto může znamenat několik zbytečně zmařených životů.

Společné cvičení složek IZS při hromadné nehodě

15. 5. 2018 | Na tísňovou linku HZS Středočeského kraje byla v úterý 15. května před 11. hodinou nahlášena od obce Horky na Kutnohorsku dopravní nehoda s velkým počtem zraněných, která byla námětem prověřovacího cvičení základních složek IZS.

Požár střechy rodinného domu v Průhonicích likvidovaly čtyři jednotky

15. 5. 2018 | V úterý 15. května jedenáct minut před jedenáctou hodinou přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o požáru rodinného domu v Průhonicích v okrese Praha-západ.

Tragická nehoda ochromila provoz na brněnské dálnici u Hrusic

11. 5. 2018 | Informaci o vážné nehodě na dálnici D1 poblíž kilometru 23 přijalo Krajské informační a operační středisko HZS Středočeského kraje v pátek 11. května v 7.36 hodin.

Záchrana muže po pádu na skále pomocí vrtulníku

11. 5. 2018 | Ve čtvrtek 10. května po 19. hodině zavolal na tísňovou linku středočeských hasičů muž, který uklouzl na skále poblíž Všenor v okrese Praha-západ.

Na dálnici D4 u Mníšku pod Brdy skončilo auto na střeše

10. 5. 2018 | K dopravní nehodě autobusu a tří osobních vozidel vyjeli profesionální hasiči ze stanic Řevnice a Dobříš ve čtvrtek 10. května krátce po 18. hodině na dálnici D4 k Mníšku pod Brdy v okrese Praha-západ.

Únik čpavku na zimním stadionu v Příbrami likvidovali hasiči v protichemických oblecích

9. 5. 2018 | Ve středu 9. května krátce před osmou hodinou byl na tísňovou linku středočeských hasičů nahlášen únik čpavku ze strojovny chlazení na zimním stadionu v Příbrami.

Kolínský Den záchranářů se opět těšil obrovskému zájmu diváků

9. 5. 2018 | V úterý 8. května se v Kolíně uskutečnil už 22. ročník Dne záchranářů, kterého se kromě základních složek integrovaného záchranného systému zúčastnily i městská policie, Krajská hygienická stanice Středočeského kraje, Český červený kříž, BESIP a další složky a organizace.

Na jezeře u Čelákovic utonul plavec

9. 5. 2018 | V úterý 8. května po 14. hodině přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje oznámení o topícím se muži v jezeře Mezi Mosty u Čelákovic v okrese Praha-východ.

Krchlebská věž 2018 – POZVÁNKA

7. 5. 2018 | V sobotu 2. června se v Krchlebech nedaleko Čáslavi uskuteční už 17. ročník závodu ve výstupu do čtvrtého podlaží cvičné věže pomocí jednohákového žebříku.

V obci Brandýsek na Kladensku hořel osobní automobil

7. 5. 2018 | K požáru osobního vozidla vyjeli v pondělí 7. května po sedmé hodině profesionální hasiči ze stanice Kladno a dobrovolní hasiči obce Brandýsek.

V osobním vozidle převráceném do Sázavy zůstaly zaklíněny dvě osoby

6. 5. 2018 | V sobotu 5. května krátce po půl osmé večer přijal operátor tísňové linky HZS Středočeského kraje informaci o vážné dopravní nehodě osobního vozidla ve Stříbrné Skalici v okrese Praha-východ.

Vážná nehoda ochromila provoz na plzeňské dálnici před Prahou

5. 5. 2018 | Deset minut před sedmnáctou hodinou byla v pátek 4. května ohlášena na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje dopravní nehoda zahraničního autobusu, kamionu a dodávky na 1. kilometru dálnice D5 u obce Chrášťany ve směru do Prahy.

Eva Biedermannová na vlnách Radiožurnálu

4. 5. 2018 | V pátek 4. května na den svatého Floriána byla kpt. PhDr. Eva Biedermannová, psycholog HZS Středočeského kraje a čerstvý vítěz prestižní ankety Hasič roku 2017, pozvána do Českého rozhlasu. V hodinovém pořadu Host Lucie Výborné na stanici Radiožurnál odpovídala na otázky, které se týkaly profesního i soukromého života.

Na plzeňské dálnici u Rudné shořelo osobní auto

3. 5. 2018 | Ve čtvrtek 3. května v 8.14 hodin převzalo operační středisko HZS Středočeského kraje v Kladně tísňové volání ohledně požáru osobního automobilu na 4. kilometru dálnice D5 u Rudné ve směru z Rozvadova do Prahy.

V lomu Velká Amerika proběhlo rozsáhlé cvičení složek IZS

3. 5. 2018 | Ve středu 2. května v dopoledních hodinách se ve vápencovém lomu Velká Amerika v katastru obce Mořina na Berounsku uskutečnilo rozsáhlé cvičení základních složek integrovaného záchranného systému Středočeského kraje zaměřené na záchranu většího množství zraněných osob.

Druhý stupeň poplachu při požáru domu v obci Malovidy

2. 5. 2018 | Ve středu 2. května v 12.45 hodin byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámen požár domu v obci Malovidy, která patří pod Rataje nad Sázavou.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
08:12:30 | 24.05.2018Studio Hrdinů hlásí potíže, potřebuje rekonstrukci

PRAHA - Holešovické Studio Hrdinů patří již nějaký ten pátek mezi nejfrekventovanější místa, kde se schází milovníci kvalitního moderního divadla. V současnosti se tato otevřená divadelní scéna ale potýká s nepříjemnostmi, které pramení z velice ...

Balynka zavítala do Berouna

16.05.2018 | Z regionu

Květnový Beroun, to je pohádka - Pohádka Máje. Beroun, to je prý malá Praha, alespoň podle toho, kolik lidí každodenně do hlavního města dojíždí do pr ...

Stojany na zastávkách veřejné dopravy čeká postupná modernizace

15.05.2018 | Z regionu

Stojany na zastávkách veřejné dopravy ve Středočeském kraji čeká postupná modernizace a sjednocení vzhledu. Nové označníky zastávek navíc umožní aplik ...Čtvrtek 24.5.2018
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.