BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Rozsáhlý požár na Berounsku likvidovaly ve třetím stupni i dva vrtulníky

21. 8. 2018 | První informaci o požáru lesa u obce Chodouň v okrese Beroun přijala tísňová linka středočeských hasičů v úterý 21. srpna deset minut po čtrnácté hodině.

Zemřel Ing. Karel Richter

21. 8. 2018 | V sobotu 18. srpna zemřel náhle ve věku 67 let dlouholetý starosta Sdružení hasičů Čech Moravy a Slezska Ing. Karel Richter.

VÝSTRAHA – zvýšené nebezpečí vzniku požárů!

16. 8. 2018 | Český hydrometeorologický ústav opět vydal vzhledem k teplému a převážně suchému počasí pro kraje Praha, Středočeský, Karlovarský, Plzeňský, Pardubický, Královéhradecký, Liberecký, Ústecký a Olomoucký výstrahu na zvýšené nebezpečí vzniku a šíření požárů.

Černý dým vystrašil Kladno – hořela nelegální skládka pneumatik

13. 8. 2018 | V pondělí 13. srpna čtvrt hodiny před 13. hodinou přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje hlášení o hustém černém dýmu, který se valil z areálu bývalého průmyslového gigantu Poldi v Kladně.

Rozsáhlý požár v Kutné Hoře si vyžádal vysoké nasazení hasičů

13. 8. 2018 | Černý kouř a plameny u haly nahlásil řidič, který 12. srpna před půl třetí odpoledne projížděl kolem průmyslové zóny u Čáslavské ulice na okraji Kutné Hory v místní části Karlov.

Hořovická stanice získala nový přírůstek do vozového parku

12. 8. 2018 | V tomto týdnu byla do výjezdu stanice HZS Hořovice územního odboru Beroun zařazena nová cisterna CAS 20/4000/240 S2T na podvozku SCANIA, která nahradí dvanáct let sloužící CAS 24 Mercedes-Benz.

Na Rakovnicku hořel les po zásahu bleskem

4. 8. 2018 | Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje přijalo v pátek 3. srpna pár minut po půl druhé odpoledne informaci o požáru lesa severně od Svojetína v okrese Rakovník.

Ke Skorkovu letěl pro řidiče havarovaného autobusu vrtulník

4. 8. 2018 | V pátek 3. srpna v 13.37 hodin přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o havárii autobusu v katastru obce Skorkov v okrese Mladá Boleslav.

Nehoda tří kamionů zastavila provoz na dálnici D1 před Prahou

2. 8. 2018 | Ve čtvrtek 2. srpna v půl deváté byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena dopravní nehoda několika nákladních vozidel na brněnské dálnici D1 poblíž kilometru 18,5 ve směru do Prahy.

Čelní střet dvou osobních aut u Jílového nepřežil jeden z řidičů

30. 7. 2018 | V neděli 29. července několik minut před patnáctou hodinou byla na linku tísňového volání HZS Středočeského kraje oznámena vážná dopravní nehoda dvou osobních vozidel na silnici číslo 104 za vjezdem do lesního úseku ve směru od Jílového u Prahy směrem k obci Petrov.

Pět zraněných po čelním střetu dvou vozidel na kolínské silnici

25. 7. 2018 | Ve středu 25. července krátce před půl sedmou byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášena vážná dopravní nehoda dvou osobních vozidel na silnici číslo 12 na začátku obce Rostoklaty ve směru od Kolína.

Požár pole u Zdib severně od Prahy hasil i armádní vrtulník

25. 7. 2018 | V úterý 24. července v 15.46 hodin přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o požáru posekaného pole v katastru obce Zdiby v okrese Praha-východ. Podle původního hlášení zasáhl požár plochu asi 10 x 10 metrů, ale vzhledem k silnému větru se poměrně rychle rozšiřoval.

Požár pole s obilím u Hostivice likvidovalo dvanáct jednotek

20. 7. 2018 | Informaci o rozsáhlém požáru pole se vzrostlým obilím u obce Hostivice v okrese Praha-západ přijala tísňová linka středočeských hasičů ve čtvrtek 19. července v 15.23 hodin.

K vážné nehodě poblíž Dobřejovic letěl vrtulník

20. 7. 2018 | Ve čtvrtek 19. července krátce po sedmnácté hodině byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena vážná dopravní nehoda osobního a nákladního vozidla s nutností vyproštění osob u obce Dobřejovice v okrese Praha-východ.

Zemřel nadstrážmistr Luboš Hrachovec

13. 7. 2018 | Ve středu 11. července 2018 nás zasáhla velmi bolestná a nečekaná zpráva.

Požár domu v Milovicích způsobil škodu za pět milionů

12. 7. 2018 | Ve čtvrtek 12. července ve čtvrt na devět ráno byl na tísňovou linku středočeských hasičů ohlášen požár rodinného domu v Milovicích na Nymbursku.

Převážené tabule skla skončily rozbité na vozovce

11. 7. 2018 | Informaci o vysypaném skle z kamionu na průjezdu obcí Lázně Toušeň v okrese Praha-východ přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje ve středu 11. července asi půl hodiny po poledni.

Nehoda dvou kamionů zablokovala u Jesenice Pražský okruh

10. 7. 2018 | V úterý 10. července deset minut po 18. hodině přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o vážné nehodě na Pražském okruhu na kilometru 0,5 ve směru od brněnské k plzeňské dálnici.

Vzrostl počet požárů v přírodním prostředí

9. 7. 2018 | Obdobně jako v ostatních regionech i ve Středočeském kraji v těchto dnech hasiči zasahují u zvýšeného počtu požárů v přírodním prostředí. Jde o požáry polí, lesů, luk a travních porostů. Jejich nárůst je ovlivněn nejen probíhající sklizní zemědělské úrody, ale také dlouhodobým obdobím s malým množstvím dešťových srážek.

Rozsáhlý požár pole a stromů u Mratína pomáhalo hasit letadlo

5. 7. 2018 | Ve čtvrtek 5. července před 13. hodinou byl středočeským hasičům ohlášen požár pole s pšenicí malého rozsahu za obcí Mratín ve směru k Nové Vsi v okrese Praha-východ.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
06:12:41 | 22.08.2018Žáci, studenti a senioři by měli od září jezdit po Středočeském kraji zdarma

STŘEDOČESKÝ KRAJ, pokud to Zastupitelstvo na konci srpna schválí, chce ulevit žákům, studentům a seniorům nad 65 let a uhradit jim zbylé náklady spojené s dojížděním. Tito cestující budou mít od začátku září ze zákona slevu 75 procent z jízdného, o ...

Kraj pomůže opravit zeď u potoka Loděnice ve Svatém Janu pod Skalou

07.08.2018 | Z regionu

Opěrná zeď ve Svatém Janu pod Skalou, která je v havarijním stavu a přitom v těsném sousedství národní kulturní památky (bývalého kláštera s kostelem) ...

Kraj se zapojí do programu umožňujícího bezplatné školní stravování pro žáky ze sociálně slabých rodin

07.08.2018 | Z regionu

STŘEDOČESKÝ KRAJ zahájí přípravné práce na podání žádosti v rámci projektu "Obědy do škol ve Středočeském kraji" financovaného z Operačního programu p ...Středa 22.8.2018
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.