BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Třetí stupeň požárního poplachu při požáru výrobní haly v Lysé nad Labem

16. 10. 2018 | V pondělí 15. října dvě minuty po půl sedmé večer přijal operátor tísňové linky Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o požáru v areálu firmy na výrobu kovového nábytku v Lysé nad Labem.

V areálu bývalé kladenské Poldi hořel dřevěný odpad

15. 10. 2018 | Informaci o vysokých plamenech, které šlehají z někdejšího průmyslového gigantu poblíž nádraží v Dubí, přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje v neděli 14. října ve čtvrt na sedm ráno.

K požáru zemědělského objektu na Kutnohorsku vyjelo deset jednotek

14. 10. 2018 | V sobotu 13. října v 18.46 hodin přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o rozsáhlém požáru zemědělského objektu v obci Svatá Kateřina na Kutnohorsku.

K požáru restaurace na Berounsku letěl pro popálenou osobu vrtulník

11. 10. 2018 | Ve čtvrtek 11. října minutu po půl desáté dopoledne byl na tísňovou linku středočeských hasičů oznámen požár propanbutanové lahve v kuchyni restaurace v obci Libomyšl.

Při noční nehodě na Říčansku zemřel řidič

6. 10. 2018 | Po druhé hodině v noci na sobotu 6. října vyjeli profesionální hasiči ze stanice HZS Říčany na kutnohorskou silnici č. 2 mezi obce Mukařov a Říčany, kde se čelně střetl osobní automobil s nákladním vozidlem.

Profesionální hasiči ze Sedlčan mají nového pomocníka

4. 10. 2018 | Ve čtvrtek 4. října v dopoledních hodinách převzali profesionální hasiči ze stanice HZS Sedlčany do své výbavy automatický externí defibrilátor Phillips HeartStart FRx, který umožňuje nastolit normální srdeční rytmus při komorové fibrilaci nebo při srdeční příhodě.

Hasiči vyprošťovali řidiče po střetu dvou vozidel ve Staré Boleslavi

4. 10. 2018 | Dopravní nehoda osobního a dodávkového automobilu ve Staré Boleslavi v ulici 5. května byla na tísňovou linku středočeských hasičů nahlášena v úterý 2. října pár minut po půl osmé.

Cvičný požár železniční cisterny prověřil hasiče na Kutnohorsku

2. 10. 2018 | V pondělí 1. října před desátou hodinou dopolední byl na Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje nahlášen požár železniční cisterny s ethanolem v areálu firmy v obci Vrdy na Kutnohorsku.

Středočeští hasiči zvou na prohlídku svých stanic

1. 10. 2018 | Ve čtvrtek 18. října se veřejnosti otevřou vrata některých stanic HZS Středočeského kraje. Malí i velcí návštěvníci budou mít možnost nahlédnout do míst, která jsou běžně veřejnosti nepřístupná.

Tragická nehoda s následným požárem uzavřela hradeckou dálnici

28. 9. 2018 | V pátek 28. září v 3:39 hodin byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášena vážná dopravní nehoda osobního a nákladního vozidla s následným požárem na dálnici D11 za 32. kilometrem ve směru z Prahy do Hradce Králové.

Dobrovolní hasiči z Nechvalic dostali nové zásahové vozidlo

27. 9. 2018 | Ve čtvrtek 27. září se před obecním úřadem v Nechvalicích na Sedlčansku uskutečnilo slavnostní předání zásahového automobilu Nissan Patrol sloužícího dříve u územního odboru Příbram HZS Středočeského kraje jednotce sboru dobrovolných hasičů obce Nechvalice.

V Kladně shořel autobus městské dopravy

26. 9. 2018 | Požár autobusu v městské části Švermov byl na tísňovou linku středočeských hasičů oznámen ve středu 26. září v 14.35 hodin.

Rozsáhlé cvičení prověřilo havarijní plán na centrálním tankovišti MERO

26. 9. 2018 | Ve středu 26. záři se uskutečnilo na centrálním tankovišti ropy v katastru obce Nelahozeves na Mělnicku prověřovací cvičení pod názvem MERO 2018.

Stanici v Uhlířských Janovicích navštívily děti z místní základní školy

26. 9. 2018 | V úterý 25. září v dopoledních hodinách navštívili žáci třetího ročníku Základní školy Uhlířské Janovice z Komenského ulice stanici profesionálních hasičů.

Hasiči na Benešovsku procvičovali zásah při pádu letadla

25. 9. 2018 | V úterý 25. září byl v deset hodin dopoledne z řídící věže letiště Benešov u obce Nesvačily ohlášen na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje pád malého letadla do diváků při leteckém dni.

Vichřice Fabienne pustošila obce na Rakovnicku

24. 9. 2018 | V neděli 23. září v 19.44 hodin přijala tísňová linka Krajského operačního a informačního střediska HZS Středočeského kraje v Kladně oznámení o poškození střech rodinných domů, popadaných stromech a o staticky narušených objektech v obcích Chrášťany a Kněževes.

Středočeští hasiči reprezentovali na hasičských hrách v Jižní Koreji

21. 9. 2018 | Od 10. do 17. září se v jihokorejském městě Chungju konaly 13. Světové hasičské hry – World Firefighters Games. Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje reprezentovali pprap. Dušan Plodr ze stanice Beroun a nstržm. Radek Kladiva ze stanice Vlašim.

Hledáme operátory linky 112

21. 9. 2018 | Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst ve služebním poměru na pozici OPERAČNÍ TECHNIK LINKY 112 pro Krajské operační a informační středisko v Kladně.

Cvičný výbuch přivolal do nymburské nemocnice deset jednotek

21. 9. 2018 | Ve čtvrtek 20. září se v nymburské nemocnici uskutečnilo taktické cvičení složek IZS při společném zásahu, jehož námětem byl výbuch zásobníku kyslíku s následným požárem a poškozením stavebních konstrukcí objektu E.

Cvičení na Letišti Mnichovo Hradiště prověřilo složky IZS

21. 9. 2018 | Ve středu 19. září krátce po desáté hodině dopoledne obdrželo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje tísňový hovor o srážce dvou malých letadel v prostoru Letiště Mnichovo Hradiště.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
08:12:51 | 17.10.2018Topná sezóna před námi. Nezapomeňte zkontrolovat komíny!

S příchodem podzimních chladů se v našich domácnostech pomalu začíná přitápět. Pohodlí domova a teplo krbu či ústředního topení z kotle dává zapomenout na podzimní plískanice. Jenže - častokrát zapomeneme na velice důležitou věc: Máme zkontrolovaný ...

Hřiště je hotovo, na některé herní prvky přispěla Nadace ČEZ

24.09.2018 | Z regionu

TRUBÍN - Malá obec poblíž Berouna a Králova Dvora se dočkala nového dětského hřiště. Stalo se tak i díky mobilní aplikaci EPP - Pomáhej pohybem Nadace ...

Znáte Rodinu Odvedle? Přihlaste se a prožijte s ní nevšední zážitek

22.09.2018 | Z regionu

Již po patnácté organizuje Slovo 21, z. s., integrační projekt Rodina Odvedle, do něhož se od počátku zapojilo 1550 rodin. Jedná se o jedinečnou příle ...Středa 17.10.2018
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.