BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

TOUR DE KIDS - akce pro rodiny s dětmi

Kdy:
Neděle 25.05.2014 od 13:00 hod
Kde:
Husovo náměstí, Beroun
Pořadatel:
Sdílet:

Poprvé akce TOUR DE KIDS zamíří do Berouna a to konkrétně na Husovo náměstí v neděli 25. května 2014. Program akce začíná ve 13 hodin, registrace končí ve 13.15 hodin a ve 14 hodin vystartují první rozjížďky. Podle počtu dětí v jednotlivých kategoriích jsou děti rozdělené do několika rozjížděk, v letošním roce je maximální počet osm dětí, tak aby všechny děti byly na startovní čáře vedle sebe. Ti nejlepší pak postoupí do finále, kde se bojuje o nejcennější žlutý dres jako na opravdické "tour".

Nejedná se o profesionální závody, ale o akci, na které si děti mohou vyzkoušet, jaké to je závodit na profesionální trati, je to o zábavě, o strávení příjemného dne. Akce je určená pro děti od těch nejmenších na odrážedlech až po děti narozené v roce 2003. Starší děti už startovat nemohou. Cílem akce je pohyb dětí a bezpečnost na kole, k tomu je připraven i doprovodný program s klaunem.

Na děti čeká opět klaun Čiko, skákací hrad, herní stan, kolo štěstí, mobilní dětské hřiště společně se šlapacími autíčky Kettler, skákací moucha, házení na cíl a spousta dalších doprovodných aktivit. Přijďte strávit příjemný den na Komoru.

Pokud své děti zaregistrujete do pátečního odpoledne, bude mít na svém startovním čísle i své jméno. Startovné na závody činí 100,- Kč při platbě na místě, děti od pořadatelů dostanou ale spoustu dárečků. Účastnické tričko, dětskou knížku, cereální snack, dětský časopis. Po dojezdu své rozjížďky další dětský časopis, pitnou vodu a cereální snack na posilnění po závodech. Po skončení akce proběhne slosování všech startovních čísel o krásné ceny, hlavní výhrou bude dětská cyklistická přilba Casco.

Doufáme, že všichni dorazíte a v Berouně uděláme rekord!!
Zatím nejvíce dětí dorazilo ve Slaném a to neuvěřitelných 410 malých závodníků.

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,726020812988