BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Veselice na Berounce - Beroun

Kdy:
Sobota 22.08.2015 od 13:00 hod
Kde:
Kemp Beroun, Na Hrázi, Beroun - Závodí
Pořadatel:
Sdílet:

Den plný her a dovádění na břehu i na hladině řeky zažije v srpnu berounský kemp. Budou připravena soutěžní klání pro rodinné týmy i děti, které se budou moci pořádně vyřádit například při aquazorbingu. Předposlední prázdninovou sobotu 22. srpna si návštěvníci Veselice na Berounce užijí i pořádnou porci hudební nálože.
Vystoupí například crazy-band Nadoraz z Hradce Králové, který už třicet let hraje vlastní tvorbu kapelníka Jirky Petery a je proslulý svým humorem a recesistickým zaměřením písní. Další chuťovkou bude kapela V3ska hrající převážně SKA doplněné prvky reggae a punku, jejíž vystoupení doplní sedmičlenná kapela Čankišou z Brna, která pronikla do povědomí posluchačů doma i v zahraničí díky svým koncertům nabitým energií a divokými rytmy.

Den uzavře ohňostroj na vodě i ve vzduchu.

Na své si přijdou i vodáci a obdivovatelé řeky. K uctění vodního živlu a jako poděkování řece proběhne pokus o rekord v největším počtu naráz soulodících lodí.
BErounského SOulodění neboli HROBESO je naplánován na 14. hodinu, cílem bude opět berounský kemp. Pro vylosovanou posádku lodi je připraven soudek piva.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí32,164812088013