BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

GALAVEČER NA PLZEŇCE - Beroun

Kdy:
Středa 02.09.2015 od 18:00 hod
Kde:
KD Plzeňka, Beroun
Pořadatel:
Sdílet:

Po rozsáhlé rekonstrukci, která začala již v loňském roce, se nezadržitelně blíží znovuotevření kulturního domu Plzeňka.
Na slavnostním galavečeru se vystřídají profesionální i místní hudební a taneční uskupení, která prověří všechny zrekonstruované prostory včetně nového technického vybavení.

Moderování večera se ujme lídr kapely Žlutý pes Ondřej Hejma, žijící v nedalekých Řevnicích. Čestnou pásku přestříhne v 18 hodin starostka Šárka Endrlová za účasti dalších zastupitelů města. Z místních vystoupí například Taneční klub Romany Chvátalové, který se postará o předtančení nebo dětský pěvecký sbor při ZUŠ V. Talicha Krákorky.

Dále se návštěvníci mohou těšit na trio Inflagranti, hrající slavné melodie z klasiky, rocku i popu v úpravách pro elektrické smyčce. Za přispění Musical Production, který působí v divadle Hybernia, na galavečeru zazpívají interpreti z muzikálů Přízrak Londýna a Antoinetta ? Michaela Nosková, Jan Kopečný a Iva Marešová.

Mezi hvězdy večera budou patřit Petr Kolář či Vlasta Horváth, vystoupí i multirevivalová kapela Las Vegas se svou kostýmovou show, kde paroduje či imituje známé hvězdy pop i rock music.
Akci hudebně doprovodí DJ Michal Pácalt.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,127040863037