BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Vyhodnocení výtvarné soutěže na hasičské stanici v Příbrami

9. 12. 2022 | V pátek 9. prosince 2022 proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků 19. ročníku výtvarné soutěže na téma „Kde hasiči pomáhají“. Soutěž organizuje územní odbor Příbram Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje pod záštitou města Příbram pro děti mateřských a základních škol v okrese Příbram a Beroun.

Tragický požár chalupy na Dobříšsku

9. 12. 2022 | Ve čtvrtek 8. prosince 2022 v 19.57 hodin přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o požáru rekreačního objektu v osadě Jezera, která spadá pod obec Borotice v okrese Příbram.

Generální ředitel předal v Národním muzeu nejvyšší ocenění Hasičského záchranného sboru České republiky

29. 11. 2022 | V pondělí 28. listopadu 2022 se v Národním muzeu v Praze konal za účasti ministra vnitra Víta Rakušana slavnostní akt předání medailí Hasičského záchranného sboru České republiky. Celkem generální ředitel HZS ČR generálporučík Vladimír Vlček udělil 82 ocenění. Mezi oceněnými jsou každoročně kromě hasičů i osobnosti z oblasti státní správy a samosprávy, politiky, IZS či z jiných oborů, které spolupracují s HZS ČR, nebo se podílí na pomoci druhým. ...

K destrukci stodoly na Kolínsku vyjel i záchranný útvar

26. 11. 2022 | V sobotu 26. listopadu krátce před půl druhou odpolední přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje od Policie České republiky informaci o destrukci stodoly v obci Poboří, která patří pod Plaňany v okrese Kolín.

Téměř osmdesát lidí evakuováno při nočním požáru panelového domu ve Slaném

23. 11. 2022 | Asi deset minut před druhou hodinou v noci na středu 23. listopadu byl na tísňovou linku středočeských hasičů nahlášen požár bytu v jednom z panelových domů v Žižkově ulici v centru Slaného.

Zvláštní poplachový stupeň při požáru obchodního domu v Benešově

15. 11. 2022 | V pondělí 14. listopadu v 16.13 hodin přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o požáru v prodejně oblečení v obchodním domě Hvězda v centru Benešova. Během následujících minut přijali kolegové z operačního střediska o požáru několik dalších hlášení.

Složky IZS procvičovaly spolupráci u dopravní nehody s velkým počtem zraněných osob

12. 11. 2022 | V pátek 11. listopadu se v průmyslové zóně Ovčáry u Kolína uskutečnilo taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému zaměřené na hromadnou dopravní nehodu s velkým počtem raněných.

Hasiči procvičovali záchranu osob po pádu malého letadla mezi diváky na air show

8. 11. 2022 | V úterý 8. listopadu se na sportovním letišti u obce Velká Dobrá nedaleko Kladna uskutečnilo taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému zaměřené na záchranu většího počtu zraněných osob po pádu malého letadla do davu diváků.

Destrukce objektu v historickém centru Příbrami

29. 10. 2022 | V sobotu 29. října pět minut po půl dvanácté přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o destrukci staršího bytového domu v Hailově ulici v Příbrami. Podle prvotní informace se v třípodlažním objektu při rekonstrukčních pracích údajně nacházelo šest osob.

Letecká nehoda s následným požárem na letišti Osičiny na Kolínsku

27. 10. 2022 | Ve středu 26. října čtrnáct minut po patnácté hodině byl na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen požár letadla a hangáru na letišti Osičiny u obce Doubravčice v okrese Kolín.

Hasiči procvičovali likvidaci požáru na Karlštejně

24. 10. 2022 | V pondělí 24. října se na hradě Karlštejn uskutečnilo prověřovací cvičení, jehož námětem byl požár prodejního stánku na nádvoří s částečným rozšířením na střechu přilehlé budovy purkrabství.

Srážka dodávky a osobního vlaku

20. 10. 2022 | Ve čtvrtek 20. října v 8 hodin a 32 minut přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o srážce dodávky a osobního vlaku na přejezdu P2752 mezi obcemi Jiřice a Nová Ves na Mělnicku

Pět zraněných po dopravní nehodě na Mělnicku

19. 10. 2022 | Ve středu 19. října pár minut před osmou hodinou ranní přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o dopravní nehodě dvou osobních automobilů a dodávky nedaleko obce Býkev na Mělnicku.

Cvičení v CHKO Brdy prověřilo složky integrovaného záchranného systému

13. 10. 2022 | Ve čtvrtek 13. října došlo k dopravní nehodě dodávky a nákladního automobilu s následným únikem nebezpečné látky – to byl námět taktického cvičení složek IZS okresu Příbram, které se konalo na komunikaci nedaleko vodní nádrže Pilská v Chráněné krajinné oblasti Brdy.

Netradiční podzimní výlov ve Štolmíři na Českobrodsku

11. 10. 2022 | V úterý 11. října pár minut po sedmé hodině přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o potápějícím se osobním automobilu v rybníku v obci Štolmíř nedaleko Českého Brodu na Kolínsku.

K požáru rodinného domu na Kolínsku vyjely jednotky z druhého poplachového stupně

9. 10. 2022 | V sobotu 8. října ve 23.22 hodin byl na linku tísňového volání středočeských hasičů oznámen požár rodinného domu v obci Radovesnice II v okrese Kolín, podle oznamovatele už plameny šlehaly z celé střechy.

Noční požár chaty v Kamenném Přívozu

7. 10. 2022 | Ve čtvrtek 6. října necelou čtvrthodinu před jednadvacátou hodinou přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o požáru chaty v Žampachu, části obce Kamenný Přívoz v okrese Praha-západ.

Požár rodinného domu v Chaloupkách způsobil čtyřmilionovou škodu

2. 10. 2022 | V neděli 2. října před jednou hodinou ranní přijali středočeští hasiči oznámení o požáru rodinného domu v obci Chaloupky na Berounsku.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
20:12:02 | 09.12.2022Zpravodajství BerounDnes.cz

Třicet příspěvkových organizací Středočeského kraje by mělo do tří let čerpat elektrickou energii ze solárních panelů

Středočeský kraj chce čerpat elektrickou energii z obnovitelných zdrojů. Radní na to konto na svém dnešním zasedání schválili zahájení projektového záměru týkajícího se instalace fotovoltaických elektráren na objektech v majetku kraje. Elektřinu ze ...

Rada Středočeského kraje schválila dalších 600 žádostí o kotlíkové dotace ve výši přesahující 96 milionů korun

Rada Středočeského kraje na svém dnešním zasedání schválila seznam dalších registrovaných žádostí, které vyhověly podmínkám Programu "Výměna zdrojů te ...

Nový jízdní řád 2023 v Praze a ve Středočeském kraji: Změny budou zejména na Benešovsku

V neděli 11. prosince 2022 začne na železnici platit nový jízdní řád. K hlavním novinkám bude patřit úprava dopravního modelu na tratích z Benešova př ...

V sobotu 10. prosince dorazí do Brna Betlémské světlo, skauti ho přivezou railjetem z Vídně

Každoroční cesta Betlémského světla z Vídně do Brna se uskuteční v sobotu 10. prosince. Symbol Vánoc přivezou členové Junáku vlakem railjet 370 Vindob ...

Vánoční úklid: 5 tipů, jak udělat ze strašáka pohodáře

Ačkoliv během Vánoc žádná úklidová inspekce nechodí, snad každý to chce mít na svátky doma hezké a čisté. Aby se úklid obešel bez stresu a předvánoční ...Pátek 9.12.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.