Zlatá stezka
BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » Berounský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Berounský deník - černá kronika Zdroj: Berounský deník - černá kronika |

Po výbuchu na stavbě přiletěl pro pacienta vrtulník

25. 6. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Velmi vážné popáleniny utrpěl v úterý 25. června ráno muž, kterému v obci Všechromy na Praze-východ pomáhal nejen pozemní tým záchranné služby, ale přiletěl i vrtulník, aby ho přepravil na specializované centrum vinohradské nemocnice.

Stržená trolej na nádraží v metropoli přinesla problémy na Praze-západ

24. 6. 2019 | Střední Čechy - Velmi vážné komplikace zaznamenali v dopravní špičce pondělního rána cestující, kteří jsou zvyklí využívat především k jízdám do Prahy na trati od Berouna vlaky linky S7. Ty, stejně jako rychlíkový provoz, postihl po páté hodině výpadek. Kvůli vážnější poruše trakčního vedení ve stanici Praha-Radotín, jež poškodil projíždějící vlak.

OBRAZEM: Berounští hasiči vyrazili k požáru garáže a nakladače

21. 6. 2019 | Berounsko - Dva zásahy ve dvou dnech za sebou mají berounští hasiči. V pátek 21. června v 13.27 hodin vyjíždělo několik jednotek k požáru garáže v Rudné na Praze-západ. Jednalo se o HZS Beroun, Jílové, Kladno a SDH Rudná. „Po příjezdu na místo se původní oznámení potvrdilo. Hasiči tak zasahovali v dýchací technice jedním C a jedním D proudem,“ uvedla mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

Chtěl se chránit před letním žárem. Tak si 'půjčil' slunečníky

20. 6. 2019 | Beroun - S příchodem léta se objevují někdy i bizarní případy, které musejí řešit policisté. Berounští muži zákona teď mají jeden takový případ, který přímo souvisí s horkým letním počasím; alespoň se tak dá usoudit z předmětu, který zmizel.

Chatkový zloděj toho mnohem víc zničil, než odnesl

20. 6. 2019 | Střední Čechy - Věnujte pozornost tomu, co se děje kolem. S touhle výzvou se obrací Eva Hašlová z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Východ na občany, kteří bydlí v blízkosti rekreačních objektů - ale vlastně i kdekoli jinde. „Nikdy nevíme, kdy zloděj napadne právě „náš“ objekt. Jakýkoliv poznatek či informace pak může policistům pomoci k objasnění případu a dopadení pachatele,“ připomněla. ...

Na prodejce alkoholu se stát chystá nasadit dětské volavky

20. 6. 2019 | Střední Čechy - Nezáviděníhodné triumfy získal v minulých letech Středočeský kraj v rámci celostátní preventivní akce, jejíž označení HAD shrnuje hlavní zaměření: Hazard, alkohol a děti. Střední Čechy patřily k regionům, kde při kontrolách v restauracích, barech, hernách i dalších podnicích rozmanitého charakteru nabízejících alkohol našli policisté nezletilce, kteří se tím, jak měli upito, zařadili mezi republikové rekordmany. ...

Jedněm policistům ujíždějící auto zmizelo, druzí se ho nedočkali

18. 6. 2019 | Střední Čechy /VIDEO/ – Po neznámém řidiči, který se zřejmě vytratil z dálnice D5 na Rokycansku, pátrají policisté z dálničního oddělení v Rudné na Praze-západ. Rádi by mu připomněli, že po natankování u čerpací stanice je správné zaplatit – a nikoli ujet.

Muži spícímu na nádraží kdosi odřízl brašnu s penězi

18. 6. 2019 | Střední Čechy – Své osobní věci mějte vždy pod kontrolou. S tímto varováním se v pondělí 17. června obrátila na veřejnost mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková, jež informovala o okradení spáče na vlakovém nádraží.

Kolo nechané v noci na střeše opuštěného auta bylo ráno fuč

18. 6. 2019 | Střední Čechy – Varováním, že ani zajištěný střešní nosič na autě neznamená, že je jízdní kolo v bezpečí, je případ krádeže, který aktuálně řeší řevničtí policisté. O skutku, k němuž zřejmě došlo pod rouškou tmy, informovala v pondělí 17. června mluvčí berounské policie Petra Pučelíková.

Měděné kabely zloděj odřezal od patnácti lamp

18. 6. 2019 | Střední Čechy – Cvak, šmik, ťaf – a zas a znovu, až se to opakovalo šestadvacetkrát. V Černošicích na Praze-západ někdo ukradl právě 26 kusů elektrického kabelu. Nemuselo to však být bezprostředně po sobě: patnáct lamp v místě, kde se rekonstruuje pouliční osvětlení, kdosi „oškubal“ o měděné vodiče někdy v době mezi 30. květnem a 13. červnem.

Cizinci podezřelí ze zmlácení kolegy putovali za mříže

18. 6. 2019 | Střední Čechy – Do vazby poslal Okresní soud pro Prahu-východ dvojici cizinců, kteří jsou podezřelí, že svého kolegu napadli tyčemi. V pondělí 17. června o tom informovala Eva Hašlová, mluvčí územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Východ. S tím, že o vazbě se rozhodovalo nedávno – nicméně k samotné události, jež vedla k trestnímu stíhání, došlo již v dubnu.

Lupič měl snahu přepadenou seniorku svlékat

17. 6. 2019 | Střední Čechy – Oč konkrétně lupiči šlo, sice policejní mluvčí Eva Hašlová neupřesnila, i tak však jsou její informace z pondělí 17. června o přepadení seniorky u rybníka na Úvalsku otřesné. Pětaosmdesátiletá žena byla přepadena za bílého dne; ve středu 5. června dopoledne. Pachatel ji překvapil zezadu, zakryl jí ústa i oči – a vyrukoval s tím, oč mu jde. „Požadoval po ní část jejího oděvu,“ uvedla Hašlová. ...

Řidič se snažil shodit policejní auto ze srázu. Skončil v psychiatrické léčebně

17. 6. 2019 | Krupá /VIDEO/ - Až šest let hrozí třiatřicetiletému řidiči dodávky Ford, který nejprve zkoušel policistům ujet, poté se snažil policejní vůz shodit ze srázu, a když se mu ani to nepovedlo, policisty fyzicky napadl.

Opustili ho na čundru. Vozíčkáře v lomu zachránila až kolemjdoucí

17. 6. 2019 | Berounsko - Vyrazil s kamarády na čundr. Jenže ti potom odešli a nechali ho samotného. Tak popsal události zhruba pětačtyřicetiletý vozíčkář, když ho na místě nalezla náhodná kolemjdoucí.

Náraz auta do stromu si vyžádal mladý život

13. 6. 2019 | Berounsko /FOTOGALERIE/ - Ani povolání policejního vrtulníku s posádkou zdravotnických záchranářů už nemohlo zabránit tragédii, k níž došlo ve středu 12. června při dopravní nehodě na Berounsku. Smutná série středočeských dopravních nehod se smrtelným následkem z posledních dnů pokračovala večer na silnici třetí třídy poblíž Koněprus.

Z nahlášeného dýmu z lesa se 'vyklubal' požár

12. 6. 2019 | Lhotka /FOTOGALERIE/ - K požáru lesa vyjely ve středu 12. června odpoledne hasičské jednotky do Lhotky u Lochovic. Hasičům lidé původně hlásili dým z lesa, nakonec se z toho ale 'vyklubal' požár lesa na ploše 130 x 30 metrů. Shořelo tak přibližně půl hektaru dvacetiletých borovic a dubů.

Vážná nehoda u Sýkořice. Pro řidiče musel přiletět vrtulník

12. 6. 2019 | Sýkořice - Na několik hodin musela být uzavřená silnici číslo 201 mezi obcí Sýkořice a Běleč. Ve středu 12. června krátce po desáté hodině dopolední se tam stala velmi vážná dopravní nehoda. Dvacetiletý řidič osobního vozidla v mírné zatáčce sjel mimo komunikaci a narazil do stromu.

Příjezd do Prahy po D1 citelně přibrzdila nehoda s autem na střeše

12. 6. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Nehoda tří osobních aut a jednoho nákladního, která se obešla bez zranění, značně zkomplikovala v dopravní špičce středečního rána příjezd po dálnici D1 do Prahy. Došlo k ní před sedmou hodinou na dálničním kilometru 8,5. Při střetu poblíž Čestlic na Praze-východ, v oblasti sjezdu na Nupaky a Dobřejovice, dokonce jedno z aut zůstalo převrácené na střeše.

Ke srážce autobusu a auta musel přiletět vrtulník

11. 6. 2019 | Berounsko /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Při dopravní nehodě na Berounsku se srazil osobní automobil s autobusem. Na místo musel přiletět i vrtulník, aby zraněného řidiče transportoval do nemocnice. Srážka si vyžádala uzavírku silnice s číslem 118. Informace potvrdila policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Bývalý středočeský hejtman Rath: Žalobkyně pro mě navrhla majetkový trest smrti

11. 6. 2019 | Střední Čechy - Svá pondělní slova o „majetkovém trestu smrti“ zopakoval v úterý u Vrchního soudu v Praze někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath. Ohrazuje se tak proti návrhu státní zástupkyně Kateřiny Weissové. Ta v rámci jednání odvolacího senátu v údajné kauze korupčního ovlivňování zakázek Středočeského kraje (spojované ponejvíce právě s Rathem a s působením jeho blízkých spolupracovníků manželů Kottových, byť soud řeší odvolání rovné desítky osob) požaduje, aby on i někteří ze spol ...Dovolené a nezabezpečené domovy nahrávají zlodějům. V loňském roce napáchali nejvíce škod v Jihočeském kraji a v Praze

Letní měsíce nahrávají zlodějům. Lidé odjíždějí na dovolené a své byty a domy nechávají často nezabezpečené a bez dozoru. Zloději to vědí a v tento čas jim každoročně začínají žně. Jen během loňských prázdnin napáchali celkové škody po vloupání za ...

Pro stavební povolení na jeden úřad, vláda schválila věcný záměr nového stavebního zákona

25.06.2019 | Zpravodajství

Jeden úřad, jedno razítko, jedno povolení. A navíc jedno úložiště dat a jeden výklad stavebního práva. Vláda v pondělí 24.6. schválila věcný záměr nov ...

Přes 8 tisíc lidí navštívilo v rámci dnů otevřených dveří úspěšné projekty podpořených z evropských fondů

24.06.2019 | Z regionu

Ministerstvo pro místní rozvoj během května až září pořádá sérii dnů otevřených dveří projektů podpořených z evropských fondů. Proběhlých šesti dnů ot ...Středa 26.6.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.