BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Katalog firem » Cestovní ruch, ubytování » Hotely, penziony » Detail firmy

Hotel Na Ostrově - ubytování Beroun

Na Ostrově 816, Beroun - Závodí 266 01

Popis činnosti


Hotel Na Ostrově leží v těsném sousedství historického centra města Berouna na ostrově, který obtéká řeka Berounka svým hlavním řečištěm a ramenem s pozůstatky starých mlýnů. Také pravý přítok Berounky řeka Litavka, která se vlévá několik desítek metrů od hotelu, přispívá k malebnosti bezprostředního okolí. Hotel je situován dostatečně vysoko tak, aby jej neohrožovaly zvýšené stavy jarních vod. Centrum města vzdálené jen pětiminutovou procházkou je souborem historických objektů, které jsou velmi dobře zrestaurovány a opraveny. I přes svůj historický ráz žije centrum města dnešním životem s vyhlášenými trhy.

Výrazná prosklená věž směruje hosty k hlavnímu vstupu do hotelu. Než se hosté rozejdou do některého ze 109 pokojů, mohou posedět ve Snack baru, který volně navazuje na foyer. Výtah pohodlně zpřístupňuje tři hotelová patra, kde jsou pokoje vybavené vlastní koupelnou, WC, telefonem a televizí. Výběr pokojů je velmi pestrý - od jednolůžkových až po několikapokojové suity s nábytkem zeleným, vínovým nebo modrým.

Gastronomii hotelu vévodí příjemné prostředí restaurace "Na Ostrově", jejíž součástí je v letních měsících terasa. Modrý sál "Matisse" poskytuje jak klidné ranní stolování, tak pohodlí při obědě nebo večeři. Snadná možnost změny dispozice umožňuje využít jej jako konferenční sál, případně pro slavnostní tabule. Mezinárodní i česká kuchyně zaručuje široký výběr i pro náročného zákazníka. Pro skupiny je připraveno několik druhů menu. Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů je samozřejmostí.

Víceúčelový kongresový sál "Platon" poskytuje pohodlí jak v divadelní úpravě, tak v kongresové úpravě, avšak dobře poslouží i jako restaurace, případně taneční sál. Všechny stravovací prostory, stejně jako kongresové sály, jsou klimatizovány.

Parkoviště s automatickou závorou a podzemní garáže zaručují bezpečí pro auta a autobusy návštěvníků.

V recepci hotelu k dispozici "internetový koutek" pro hosty hotelu zdarma. Ve všech pokojích i sálech je možné bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení na internet.

Mapa
Rychlý dotaz, poptávka na: Hotel Na Ostrově - ubytování Beroun
Hlavní město České republiky?
Aktualizovat údaje
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Zařazení v kategoriích

Hotely, penziony


Tuto firmu najdete také na celorepublikovém portálu   InfoDnes.czKatalog firem BerounDnes.cz

Copyright © 1/2009-2023 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes