Zlatá stezka
BerounDnes.cz
BerounDnes.cz » Zpravodajství » Kultura a volný čas v regionu

Kulturní zpravodajství z regionu | Beroun, Středočeský kraj

Soutěž hudebních talentů hledá cestu do měst a obcí

Soutěž hudebních talentů hledá cestu do měst a obcí

24. 6. 2019 | Střední Čechy - Amatérské hudebníky, kteří loni uspěli v soutěži Skutečná Liga podporující hudební talenty, měli v sobotu možnost slyšet návštěvníci krajem pořádaných Středočeských pivních slavností ve Vinařicích. Organizátoři soutěže, jež má již 15letou tradici, však s krajem budou nově spolupracovat mnohem těsněji. Svědčí o tom i nový název Skutečná Liga Středočeského kraje.

OBRAZEM: Senioři se pobavili na zahradě za domem s pečovatelskou službou

OBRAZEM: Senioři se pobavili na zahradě za domem s pečovatelskou službou

24. 6. 2019 | Králův Dvůr - Sociální komise městského úřadu uspořádala pro více jak šest desítek králodvorských důchodců tradiční posezení na zahradě za domem s pečovatelskou službou s pečením buřtů a poslechem jejich oblíbených písniček v podání Sdružení volných tónů vedeného Milanem Bartošíkem.

Herec Karel Heřmánek mladší: Vše má rub i líc. V USA jsem rozvážel jídlo

Herec Karel Heřmánek mladší: Vše má rub i líc. V USA jsem rozvážel jídlo

24. 6. 2019 | /ROZHOVOR/ Být dítětem slavných rodičů a ještě se vydat v jejich profesních stopách je vždycky složité. Vyžaduje to silnou vůli, nenechat se odradit řečmi o protekčním dítěti a jít si svou cestou. Z rozhovoru pro Týdeník Květy lze poznat, že Karel Heřmánek mladší to dokázal.

Lidi kolem nás vystavil v galerii Starého zámku fotograf z Labe

Lidi kolem nás vystavil v galerii Starého zámku fotograf z Labe

21. 6. 2019 | Hořovice /FOTOGALERIE/ - I když venku panovaly teploty sahající ke třicítce, ti nejvěrnější přátelé si udělali čas, aby ve čtvrtek 20. června přišli na vernisáž výstavy berounského fotografa Vladimíra Kasla do galerie Starý zámek v Hořovicích. Záštitu nad výstavou s názvem Lidé kolem nás převzal starosta města Jiří Peřina.

Nominovat lidi na Cenu města Berouna můžete do konce června

Nominovat lidi na Cenu města Berouna můžete do konce června

20. 6. 2019 | Beroun - Radnice hledá osobnost, která se zasluhuje o Cenu města Berouna. Pokud víte o někom, kdo se dlouhodobě zasazuje o propagaci města, případně kdo je úspěšný ve svém oboru, mohli byste ho nominovat. Navrhovat lidi na tuto prestižní cenu města je možné do konce června.

Berounské hradby nabídly přehlídku pivovarů, jarmark, divadlo i muziku

Berounské hradby nabídly přehlídku pivovarů, jarmark, divadlo i muziku

16. 6. 2019 | Beroun /FOTOGALERIE/ - Královské město Beroun spolu s Městským kulturním centrem (MKC) zorganizovaly v sobotu 15. června po celý den již tradiční slavnost s názvem Berounské hradby. Tato letní akce je pořádána současně na třech místech ve městě.

Votvírák přerušily a nakonec i zkrátily bouřky

Votvírák přerušily a nakonec i zkrátily bouřky

16. 6. 2019 | Milovice /FOTOGALERIE/ - Vedro, vítr, déšť, ale hlavně pořádná nálož muziky. To byl letošní Votvírák. Již od čtvrtka 13. června se scházeli návštěvníci na letišti Boží Dar. Festival Votvírák je považován za oficiální otevření festivalové sezóny.

Bach for All hraje pro nadaci Pink Bubble

Bach for All hraje pro nadaci Pink Bubble

15. 6. 2019 | Praha /VIDEO/ - Třetí ročník mezinárodního hudebního festivalu Bach for All se opět rozezní pražským létem. Až do září se mohou milovníci bachovské hudby těšit na netradiční i klasické pojetí hudby tohoto génia.

Středočeská galerie láká do zahrady na hudební zážitky

Středočeská galerie láká do zahrady na hudební zážitky

13. 6. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Nejen na výtvarné, ale i na hudební, a dokonce také na cirkusové zážitky chce GASK neboli Galerie Středočeského kraje působící v někdejší jezuitské koleji v Kutné Hoře lákat nejenom místní a aktuální návštěvníky historického města, ale rovněž posluchače a diváky ze vzdálenějších lokalit.

Kotvald na Městských slavnostech ve Zdicích vyznával lásku písněmi

Kotvald na Městských slavnostech ve Zdicích vyznával lásku písněmi

11. 6. 2019 | Zdice /VIDEO, FOTOGALERIE, ANKETA/ - Zdice mají za sebou další vydařené Městské slavnosti. Zazpívali na nich například Ivan Hlas, revival Olympicu nebo také Petr Kotvald, hlavní hvězda celé akce. 

Zdroj: berounsky.denik.cz | Další zprávy »
06:12:31 | 26.06.2019

Do světa pradávných sopek

24. 6. 2019 | , | Připravujeme pro vás cyklus vycházek pro širokou veřejnost ke zdejším pozůstatkům pradávných sopek i vzdělávací program s tvořivou dílnou pro děti s doprovodem. Více informací s termíny již brzy na této stránce.

O čem se psalo v červnu 1989? – reflexe dobového tisku

24. 6. 2019 | Reflexe dobového tisku, červen 1989 | O čem se psalo v regionálním tisku v červnu 1989? Věřili byste, že tématem byli už tenkrát neplatiči nájemného? V uveřejněném článku „Chtějí bydlet a neplatí nájemné“ byla zveřejněna nejen jejich celá jména a adresy, ale i dlužné částky (GDPR bylo v nedohlednu). Dále se...

Hrátky za muzejními vrátky

Hrátky za muzejními vrátky

18. 6. 2019 | Hravé aktivity pro děti, 2. a 30. července, 8. a 17. srpna 2019 | Je vám venku vedro? Nudíte se doma? Přijďte se zchladit a zabavit do našeho Geoparku Barrandien. Pod širým nebem (kdyby bylo deštivo, schováme se do naší tvořivé dílny) budou pro děti připraveny hravé úkoly, soutěže a stanoviště různého druhu. Jako bonus si můžete prohlédnout geopark,...

Nabídka pro dětské domovy a obdobná zařízení

Nabídka pro dětské domovy a obdobná zařízení

18. 6. 2019 | Pro dětské domovy, od r. 2019 | Na základě rozhodnutí Středočeského kraje poskytuje naše muzeum vstup zdarma pro organizované skupiny z dětských domovů a obdobných zařízení. Kromě standardní návštěvy muzea s průvodcem nabízíme také řadu dalších aktivit. Oblíbený je např. program Pravěký detektiv, který se odehrává v našem unikátním Geoparku Barrandien pod širým nebem. Děti...

Hravý středověk

Hravý středověk

13. 6. 2019 | , 22. června 2019, 14 - 16 h | Pojďte s námi cestovat časem. Ve spolupráci se Střediskem volného času Domeček Hořovice je pro děti připraveno odpoledne plné her a soutěží. Prostřednictvím úkolů a stanovišť poznají život řemeslníků a šlechty ve středověku. Vstupné 10 Kč děti i dospělí. Akce se koná v sobotu 22....

Zdroj: muzeum-beroun.cz | Další zprávy »
06:12:33 | 26.06.2019Richard Müller & band - Koncert / Beroun

Kdy: Pátek 28.06.2019
Kde: Letní kino, Na Kaplance, Beroun
Slovenská legenda zazpívá nové písně i největší hity své kariéry! Baroko, Štěstí je krásná věc, Cigaretka na dva ťahy a další budou znít obzvlášť skvěle za doprovodu desetičlenného tělesa, které ...

Zámecký Mini festival - Králův Dvůr

Kdy: Sobota 29.06.2019
Kde: Zámek, letní scéna, Králův Dvůr

Dechovka u Hvězdy - Beroun

Kdy: Neděle 30.06.2019
Kde: Třída Míru, Beroun

Závodí fest 2019 - Beroun

Kdy: Sobota 03.08.2019
Kde: Závodí, Beroun

HOŘOVICKÁ HELIGÓNKA 2019

Kdy: Sobota 17.08.2019
Kde: Společenský dům , HořoviceStředa 26.6.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.